روشهای پرداخت و شماره حسابها

هاستفا به عنوان اولین نماینده ی فعال رجیسترار هگزونت آلمان و معرفی کننده ی این رجیسترار به بازار ایران ،  واحد پول ریال را به این رجیسترار اضافه نموده و امکان ارائه ی نمایندگی با امکان شارژ انلاین ریالی را برای همکاران و طراحان وب و همه افرادی که در این زمینه نیاز به خدمات سطح اول و حرفه ای دارند ، دارد.

در صورتی که شما نیز خواهان دریافت نمایندگی ثبت دامین میباشید و مایلید خودتان آنلاین برای مشتریانتان دامین ثبت کنید ، میتوانید در چند دقیقه ثبت نام و پنل نمایندگی تان را دریافت کنید.

خدمات نمایندگی دامنه هاستفا در سایت YourName.ir ارائه میگردد.

ثبت نام و دریافت نمایندگی دامین hexonet

 

 

 

هاستفا در زمینه های زیر فعالیت میکند. جهت اطلاعات بیشتر و همکاری در هر زمینه با ما تماس بگیرید.

  • برنامه نویسی سیستم های اختصاصی و اتوماسیون تحت وب
  • برنامه نویسی سیستم های اختصاصی و نرم افزارهای sms و پیام کوتاه
  • خرید دلار وبمانی
  • راه اندازی و مدیریت سرورهای اختصاصی و مجازی
  • برنامه نویسی ماژولهای پرداخت آنلاین برای whmcs و ...
  • مشاوره انتخاب نام دومین و راه اندازی وبسایت
  • ...
  • پرداخت آنلاین

جهت پرداخت وجه سفارشاتتان میتوانید از طریق درگاههای آنلاین که در فاکتورتان قابل مشاهده است اقدام کنید. درگاههای پرداخت بانکهای ملت ، پارسیان و آسان پرداخت قابلیت پذیرش کلیه ی کارتهای بانکی عضو شتاب را دارا میباشد.
در صورت پرداخت از طریق آنلاین سفارش شما به صورت آنی پردازش میشود و قابل استفاده میگردد و نیازی به تماس با ما ندارید.
جهت پرداخت آنلاین وجه سفارشتان ، از صفحه ی صورتحساب‌های من در حساب کاربریتان اقدام نمایید.

 

  • واریز دستی به حساب یا شماره کارت

پیشنهاد ما این است تا جای ممکن از روشهای آنلاین وجه سفارشتان را پرداخت کنید تا از اتلاف وقت و انرژی و سفرهای درون شهری جلوگیری شود. تنها در صورتی که امکان پرداخت آنلاین نداشتید وجه سفارشتان را به شماره حسابها یا کارتهای زیر واریز کنید :

شماره حسابهای هاستفا

پس از انجام عملیات پرداخت از طریق واریز به حساب یا شماره کارت مراتب را از طریق سیستم پشتیبانی اعلام فرمائید .

 

هاست فا با سالها تجربه در صنعت میزبانی وب و هاستینگ کشور توانسته است سابقه خوبی برای خود فراهم نماید.

هاستفا سال 1385 تاسیس شد و تا سال 90 تحت نام پرشین دات فعالیت مینمود و از آن پس با نام HostFa در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

باعث افتخار است که اعلام کنیم 99 درصد مشتریان هاست و دامین هاست فا جزو مشتریان دائم ما میشوند و بیش از 50 درصد از مشتریانمان توسط مشتریان قدیمی معرفی میشوند. هیچ تبلیغی برای ما با ارزشتر از این معرفی نیست.

اگر برای ثبت دومین تان که بی شک مهمترین دارایی مجازی شما و سند هویت شما میباشد در جستجوی مکانی مطمئن هستید با افتخار این مسئولیت را پذیرا میباشیم. با ثبت دامین در هاست فا به شما یک کنترل پنل اختصاصی تعلق میگیرد که توسط آن همه کنترل را راسا بر روی دامنه و هاستینگ خود خواهید داشت .

اگر به دنبال جایی با ثبات برای میزبانی سایتتان هستید که فارغ از مسئله هاستینگ بتوانید به تجارت یا مسائل دیگر سایت خود بپردازید ، انتخاب صحیحی پیش روی شماست.

سرویس های هاست و ثبت دامین هاست فا تحت نام هاستفا ارائه خواهد شد